Wspomaganie treningu zakładającego zwiększenie tkanki mięśniowej jest w dzisiejszych czasach znacznie ułatwione. Głównie za sprawą wysokiej klasy środków i specyfików, które nie tylko odpowiadają za efekty wizualne, ale często także mają spory wpływ na organizm zawodnika i kulturysty. Przeglądając oferty sterydów, możemy natrafić na naprawdę dużą ich ilość, ale tak naprawdę tylko kilka z nich jest wartych większej uwagi. Jednym z nich jest clinic pharmax.

Dla kogo?

Jednym z największych atutów tego środka jest jego prostota oraz przeznaczenie. Łatwość podawania sterydu do organizmu, znacząco zwiększa liczbę jego użytkowników, ale tak naprawdę szerokie zastosowanie na różnych etapach treningu czyni go prawdziwie popularnym. Clinic pharmax może być stosowany zarówno przez początkujących kulturystów, jak i tych bardziej doświadczonych. Warto jednak zapoznać się dokładnie z instrukcjami dołączonymi do opakowania, ponieważ sporo osób potrafi już na samym starcie popełnić sporo błędów przy podawaniu, przez co środek nie tylko traci swoje właściwości, co może okazać się szkodliwy dla zdrowia.

Stosowanie

Steryd clinic pharmax jest pochodna testosteronu, który znany jest z bardzo silnych działań anabolicznych, czyli działań chemicznych zachodzących w naszym organizmie, które to odpowiedzialne są za wzrostem tkanek, również tych mięśniowych. Clinic pharmax różni się przede wszystkim, ze wiązania pomiędzy pierwszą a drugą grupą węglą w jego składzie, są podwójne. Tego typu zmiana skutkuje znaczącym zwiększeniem efektu anabolicznego, czyli nasze tkanki zaczynają rosnąć o wiele szybciej niż w przypadku wielu innych podobnych środków dostępnych obecnie na rynku w Polsce. Azot zostaje skierowany do budowy mięśni, a wapń do tkanki kostnej. Trzeba jednak pamiętać, że aby sam steryd przyniósł pożądane przez nas efekty, musimy bardzo skrupulatnie przestrzegać specjalnej diety, opartej o pełnowartościowe białko z odpowiednią zawartością węglowodanów i tłuszczów. Dzienna dawka przewidziana przez producenta sterydu wynosi od 20 do 50 mg. Niektóre osoby, chcące jeszcze bardziej przyspieszyć proces wzrostu tkanki mięśniowej, stosują dawki dzienne sięgające nawet 100 mg, ale jest to wysoce niewskazane, głównie przez zwiększenie się efektów ubocznych. Pojedynczy cykl stosowania sterydu clinic pharmax powinien trwać od 4 do 8 tygodni, większość osób ogranicza się do 4.

Stosując omówiony steryd, powinniśmy pamiętać o pilnowaniu okresowych badań u lekarza, ponieważ jak każdy anabolik, jego stosowanie nie przechodzi bez echa w naszym organizmie. Zalety stosowania clinic pharmax znacząco przewyższają ewentualne skutki uboczne, a jego łatwość aplikacji doskonale nada się nawet dla początkujących sportowców i kulturystów.

Źródło: http://najlepszekoksy.com/