Restauracja Casablanca oferuje swoim gościom menu dopasowane do pory roku. Obecnie w karcie przeważają potrawy kuchni włoskiej: pizza, calzone, makarony. Jeśli chodzi o pizzę, to znajdziesz tutaj wszystkie klasyki: Margheritę, Capriciosę, Wiejską, Hawajską.

A do tego bardziej oryginalne „placki” jak Feta, Quattro formaggi (również z fetą, ale także innymi serami: mozarellą, goudą i parmezanem) i firmowa pizza Casablanca (na podwójnym cieście, z podwójną mozarellą, szynką bekonem, papryką, pieczarkami i oregano). A do tego jeden darmowy sos do wyboru: pietruszkowy, chilli, czosnkowy i pomidorowy. Jeśli mamy potrzebę dodania czegoś do naszej pizzy, to mamy do wyboru liczne dodatki mięsne (szynka, szynka dojrzewająca, bekon, kurczak, salami), warzywne (papryka, cebula, oliwki, pomidorki koktajlowe itd.), serowe (parmezan, gouda,mozarella, feta).

 

Pizza i co więcej?

Wśród makaronów do wyboru znajdują się Penne Spinachi, Spaghetti Bolognese, Carbonara, Spaghetti Arrabbiata, Penne Broccoli, Tagliatelle z krewetkami i dla najmłodszych Spaghetti Kids. Do wyboru mamy także Calzone mięsne (szynka, bekon, salami), wegetariańskie (m.in. ser mozarrella, pieczarki, ser feta) lub z kurczakiem.

Restauracja Zielona Góra Casablanca dla osób lubiących lekkie potrawy poleca pyszne sałaty: z kurczakiem, z krewetkami i sałata grecka (w skład wchodzi m.in. mix sałat, oliwki, papryki i ogórek konserwowy). A co na deser? Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi, krówka albo creme brulee. W restauracji Casablanca świetnie odnajdą się wszyscy smakosze kaw i herbat. Mogą oni wybierać spośród ponad 50 gatunków tych napojów. Masz ochotę na najdroższą kawę świata, Kopi Luwak? Nie ma problemu!

Restauracja Zielona Góra Casablanca oferuje swoim klientom dowóz na terenie miasta. Jego koszt to w zależności od strefy 3, 5 lub 10 złotych. Jeśli chcesz mieć pewność, że po przybyciu do restauracji będzie wolny stolik, to możesz dokonać rezerwacji kontaktując się telefonicznie lub mailowo.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.