Słomki stanowią świetny element dekoracyjny. Od kilkudziesięciu lat moda na wykorzystanie słomek nie mija. Rurki są po prostu praktyczne i ładnie komponują się z kolorowymi drinkami. Jak dobrać wzór słomki w zależności od napoju lub uroczystości?

Jakie słomki do drinków?
W przypadku drinków polecamy wybrać czarne jednokolorowe słomki. Taki wzór jest uniwersalny i przede wszystkim nowoczesny. Jest to słomka która pasuje do wszystkich jasnych drinków. Świetnie komponuj się np. z mohito lub z drinkami na bazie blue curacao.

Jakie słomki na ślub?
Coraz częściej na ślubach widujemy open bar z drinkami. Wtedy nieodzownym elementem wystroju drinków są słomki papierowe. Na jakie zdecydować się w tym przypadku? Naszym zdaniem gustownym wyborem będą słomki z motywem serduszek. W ofercie https://papierowe.slomki.biz/sklep/ znajdziecie takie słomki w kolorze czerwonym lub różowym. Tego rodzaju słomki powinny pasować do wystroju większości przyjęć ślubnych.

Które słomki na kinderparty?
Słomki papierowe
nieodzownie kojarzą się z imprezami dla najmłodszych. Podczas takiego przyjęcia warto wyposażyć się w słomki o różnorodnej kolorystyce. Czym większe zróżnicowanie tym bardziej zwrócą uwagę dzieci. Również wzory słomek nie powinny być nudne. Tutaj zamiast jednokolorowych zdecydowanie bardziej sprawdzą się słomki w paski lub kropki.

Które słomki do restauracji?
W przypadku restauracji wybór słomek zależy tak naprawdę w całości od stylu w jakim jest urządzona Twoja restauracja. Ważnym jest aby dobór dodatków takich jak słomki był spójny z kolorystyką w jakiej utrzymany jest lokal.

Ekologiczne słomki

Jeśli planujesz zakup słomek, polecamy zainteresować się ekologicznymi w pełni biodegradowalnymi rozwiązaniami. Ekologiczne słomki papierowe są w pełni bezpieczne dla zdrowia, charakteryzują się dużą wytrzymałością i przede wszystkim nie powodują zanieczyszczenia środowiska. Tego wszystkiego niestety nie możemy powiedzieć o ich plastikowych odpowiednikach.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.