Keep your best moments alive!

Kupując sprzęty codziennego użytku zależy nam zwykle, żeby służyły nam one długie lata. Jednocześnie przeglądając sklepowe regały, skupiamy się na produktach atrakcyjnych cenowo, czyli tanich, a niestety dobra jakość i niska cena rzadko idą w parze.

Nie zawsze mamy też świadomość, że jednorazowa większa inwestycja to mimo wszystko oszczędność, a pieniądze zwrócą się nam w ciągu miesięcy, lat użytkowania danego produktu. Fakt, że nie będziemy musieli go naprawiać lub wymieniać na nowy, sprawi, że zaoszczędzimy sporą sumę…i nerwy.

Planując więc zakup codziennie używanych produktów, warto postawić na dobrą, sprawdzoną markę, gdzie mamy gwarancję wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania i zwrotu inwestycji.

Polska firmą, która posiada taki asortyment jest Welmax z siedzibą w Poznaniu.

Oferta sklepu to produkty, których używamy na co dzień i mają one znaczący wpływ na nasze zdrowie, dotykając tematów takich jak gotowanie, wypoczynek i sprzątanie.

Kupimy tu:

– Solidne włoskie naczynia:

  • Zestaw Premium – zestaw składa się z 10 elementów
  • Zestaw Premium Plus – 18 elementowy zestaw naczyń umożliwiający gotowanie, pieczenie, suszenie a nawet wędzenie.
  • Pojedyncze naczynia m.in.: patelnia duża i mała, patelnia grillowa, brytfanna wielopoziomowa, Multiwar (szybkowar), Multiwar duo.

Wszystkie naczynia Welmaxu wykonane są ze stali antyseptycznej dającej możliwość zdrowego i bezpiecznego gotowania- bez tłuszczu i soli. Ich specjalne powłoki sprawiają, że naczynia nie przypalają się, nie rysują i sprawiają, że oszczędzamy energię, ponieważ potrawy przygotowuje się w nich o wiele szybciej niż w normalnych garnkach.

– Piękną pościel wełnianą i satynową – pościele wykonane są z najwyższej jakości materiałów (satyny i wełny wielbłądziej), wyróżniających się ponadprzeciętną trwałością i niesamowitą estetyką.

To co je wyróżnia to właściwości prozdrowotne – są one odpowiednie dla alergików.

Świetnie sprawdzają się też przy dolegliwościach bólowych, reumatycznych, problemach z krążeniem – dzięki swojej strukturze wykonują mikromasaż, likwidując nieprzyjemne objawy.

Do wyboru mamy szeroką gamę wzorów i kolorów.

W ofercie znajdują się również materace, zagłówki i odzież domowa wełniana.

– Systemy czyszczące – są to nowoczesne odkurzacze wielofunkcyjne – m.in. Elektra Easy Plus, Hera Easy Plus, Security Clean oraz robot sprzątający Jet Cleaner – wszystkie dostosowane do potrzeb osób z alergiami. Poza odkurzaniem i czyszczeniem przeróżnych powierzchni, odświeżają powietrze, łagodząc objawy uczulenia np. na kurz i sierść. Z ich pomocą można wysprzątać cały dom i obejście – m.in. prać dywany, tapicerkę, zbierać rozlaną wodę, umyć okna, a nawet odkurzyć liście w ogrodzie itp.

– Produkty zdrowotne – asortyment związany z profilaktyką zdrowotną. W ofercie m.in.

  • Mata masująca na problemy z kręgosłupem,
  • Oczyszczacz powietrza dla alergików,
  • Wełniane pasy na kręgosłup, łokcie, kolana dla osób z reumatyzmem,
  • Jonizator/klimatyzator powietrza – dbający o przyjazny mikroklimat w pomieszczeniach.

Wszystkie produkty Welmax to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

Dodatkowy plus to możliwość wzięcia udziału w pokazie, podczas którego każdy może na własne oczy zobaczyć dany produkt i poznać jego działanie. Dzięki temu nie kupujemy kota w worku.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.