Wyciskarki do soków to znakomite rozwiązanie, dla każdego kto chce zadbać o to, żeby w diecie pojawiło się trochę witamin z warzyw i owoców. Niewątpliwie, soki które powstają domowymi sposobami za pomocą wyciskarki są smaczne i zdrowe, między innymi dlatego coraz więcej osób przekonuje się do takiego rozwiązania i poszukuje wyciskarki, na której można polegać. Jedną z propozycji przedstawiamy w tym artykule. Jest to wyciskarka do soków OMEGA Sana EUJ-707.

Maksymalna ilość substancji odżywczych w postaci pysznego świeżego soku

Omega jest renomowanym producentem, którego wyciskarki od wielu lat cieszą się uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów. Model Sana EUJ-707 opiera się na rozwiązaniu wolnoobrotowym z tak zwanym ślimakiem w środku. Wyciskarka osiąga prędkość 75 obrotów na minutę. Jest to stosunkowo niewiele, dzięki czemu zminimalizowana jest utrata cennych składników odżywczych. Jest to rozwiązanie, które pozostawia niewielki odpad i bardzo dobrze radzi sobie z wyciskaniem dużej ilości zdrowego i pysznego soku przy jednoczesnym zachowaniu istotnych witamin, minerałów oraz enzymów.

Kompaktowy rozmiar i różne wersje kolorystyczne

Wyciskarka jest dostępne w jedenastu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasować kolor do stylu w jakim urządzona jest kuchnia. Urządzenie ma kompaktowy rozmiar (28cm x 18,5cm), dzięki czemu bez można je trzymać na wierzchu na blacie kuchennym nawet w przypadku niewielkich kuchni. Jednocześnie bez problemu mieści się niemal w każdej szafce kuchennej.

Wyciskarka ma spory otwór wsadowy. Takie rozwiązanie umożliwia zmielenie dużych kawałków owoców i warzyw. Urządzenie jest wyposażone w podwójne sito oraz wysokiej jakości wkład do mielenia. Jeden filtr pozwala uzyskać gęsty sok, z kolei drugi jest przeznaczony do użytku wtedy, gdy chcemy uzyskać gęstszy sok lub przecier.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.